۵/۵ - (۱ امتیاز)

نقش کمد در دکوراسیون منزل

آیا هنوز سعی می‌کنید فضای بیشتری در خانه خود برای نگهداری لباس و کفش پیدا کنید؟ اگر به نظر می‌رسد کمدهای شما کوچکتر و کوچک‌تر می‌شوند، به روش‌های خلاقانه‌ای برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی بیشتر نیاز دارید، که علاوه بر کاربردی بودن باعث جذابیت چیدمان داخلی نیز بشود.

به کمد لباس خود زیبایی ظاهری بسیار مورد نیاز را بدهید. این‌ها خوش تزئین‌ترین پتانسیل را دارند که به نقطه کانونی جذابیت یک اتاق خواب تبدیل شوند، چه اتاق کودک، چه اتاق خواب اصلی و چه اتاق خصوصی خودتان.

همچنین در مقایسه با سایر مبلمان و دکورهای موجود در فضا، یک وسیله ثابت است که زمانی که از ظاهر آنها خسته شدید می‌توان آن را تعویض یا تغییر داد. در نهایت، کمدها همچنین می‌توانند ارزش فروش مجدد ملک شما را پس از تصمیم به جابجایی، به دلیل فضای ذخیره سازی موجود، افزایش دهند. هر چه بیشتر باشد، برای خریداران بالقوه خانه بهتر است!

انتخاب کابینت و مبلمان خانه تنها مربوط به عملکرد و فضای ذخیره سازی نیست، بلکه به جذابیت بصری نیز بستگی دارد. کمد دیواری ریلی که معمولاً در اتاق خواب اصلی قرار دارد، نمونه خوبی از این موضوع است.

این فضاها معمولاً فقط برای نگهداری لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما کمدهای مدرن اکنون ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در خود جای داده و آن‌ها را به امکانات شخصی و کاربردی‌تر تبدیل می‌کنند.

چگونه می‌خواهید کمد اتاق خواب رؤیایی خود را طراحی کنید؟

طراحی کمد لباس اتاق خواب آنقدر که به نظر می‌رسد آسان نیست، اگرچه می‌توان آن را به عنوان یک پروژه DIY دکوراسیون داخلی نیز در نظر گرفت. قبل از برداشتن گام نهایی باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید.

برای اینکه از دردسر در امان بمانید، ما یک چک لیست سریع برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را بخوانید و در دسترس داشته باشید تا کمد دیواری مناسب را برای خود انتخاب کنید.

نوع کمد: توکار (ویژگی ثابت) یا ایستاده (قابلیت متحرک) که هیچ منبع نوری را در اتاق خواب مسدود نمی‌کند.

اندازه کمد لباس: اندازه کمد به میزان فضای ذخیره سازی لباس‌ها و لوازم جانبی خود و نحوه نگهداری آنها بستگی دارد.

چیزهای مختلف در کمد لباس اتاق خواب شما نیاز به ارتفاع‌های متفاوتی دارند تا به طور منظم در آن قرار گیرند، بنابراین مقدار فضای کف و فضای دیوار موجود را بررسی کنید.

سبک و درب کمد: سبک و رنگ باید مکمل فضای داخلی اتاق خواب و سایر دکورها باشد. نباید فضای کلی اتاق را تضعیف کند.

اگر به دنبال دکوراسیون کمد لباس مدرن هستید، می‌توانید به جای درهای تاب دار یا لولا، درهای کشویی را امتحان کنید، زیرا این روزها کاملاً مرسوم هستند. در اینجا نیز باید فضای اطراف آن را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که فضای کافی برای حرکت آزاد در اطراف اتاق وجود دارد.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام دکوراسیون کمد لباس برای اتاق خواب دختر کوچک شماست این است که با استفاده از استیکرهای متحرک یا رنگ آمیزی درها، آن هم بدون صرف هزینه زیاد انجام گیرد.

طراحی کمد اتاق خواب سفارشی ذخیره سازی ناکارآمد را حذف می‌کند

خانه‌های قدیمی فضای کمی برای ذخیره سازی دارند. در حالی که اکثر خانه‌های جدیدتر کمدهای بیشتری دارند. این بدان معناست که شما بیش از آنچه تصور می‌کردید ذخیره خواهید کرد، بدون اینکه کمد خود را در قسمت‌های کوچکی قرار دهید.

اکثر کمدهای معمولی دارای یک قفسه و یک میله و شاید یک قفسه آویز اضافی برای پشت در هستند. اما یک کمد سفارشی گزینه‌هایی مانند کابینت، کمد، کشوهای کم عمق و عمیق، قفسه‌های کج و انبوهی از انتخاب‌های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما بهتر از وسایل خود مراقبت خواهید کرد، چین و چروک لباس‌ها را به حداقل می‌رسانید و همه چیز را در جایی که باید باشد نگه می‌دارید.

کمد لباس کپسولی مجموعه‌ای از چند مورد ضروری لباس است که هرگز از مد نمی‌افتد و می‌تواند در تمام طول سال استفاده شود.

چیزهایی که شما همیشه به دنبال آن هستید: یک شلوار جین راحت، یک ژاکت کش باف پشمی خاکستری، یک تی شرت سفید ساده، یک کت مشکی، یک جفت چکمه چرمی خوب… کلاسیک‌های اصلی که با هر چیزی عالی به نظر می‌رسند.

تمام هدف این است که روی یک گنجه مینیمالیستی تمرکز کنید که همیشگی باشد، کمتر به هم ریخته باشد و چیدمان لباس‌ها را برای سال‌ها بسیار ساده‌تر می‌کند، که نتیجه آن کمد لباسی است که در درازمدت باعث صرفه‌جویی در هزینه و سلامت شما می‌شود.

یک کمد نباید فقط یک فضای ذخیره سازی باشد. اکنون که لباس‌ها و لوازم جانبی شما مرتب شده‌اند، عناصر طراحی مانند مجسمه‌ها، شمع‌ها، کتاب‌های بزرگ و سایر دکورها را اضافه کنید.

یا دیواری از مکعب بسازید تا کفش‌های خود را ذخیره کنید

یک دیوار کفش با طراحی خوب نه تنها باعث صرفه جویی در فضای کمد می‌شود، بلکه تضمین می‌کند که می‌توانید تمام کفش‌های خود را در یک نگاه ببینید.

کمدهای بزرگ و در بسته گران هستند و تعهد بزرگی دارند. به جای آن به دنبال یک قفسه پوشاک باز، سبک وزن باشید. این در داخل یا خارج از کمد شما کار می‌کند، و شخصیت زیادی دارد – درست مانند لباس‌های شما.

منبع: Houzz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *