۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)

چراغ‌ خواب‌ کودک

برای هر پدر‌ و مادری , آماده کردن‌ کیفیت مناسب‌ برای آسایش و راحتی کودکان ارزش بسیاری دارد‌.

یکی از اصلی ترین موارد‌ برای آٰرامش داشتن کودکان , میسر نمودن وضعیت خوب برای داشتن خواب‌ آسوده برای آنها است. همینطور که میدانید برای داشتن خواب‌ آسان واجب است‌ که اتاق آنها دارای یک چراغ‌ خواب‌ با روشنایی لطیف‌ باشد‌.

 

انواع‌ چراغ‌ خواب‌های‌ اتاق کودک‌

چراغ‌ خواب‌ها‌ دارای اشکال متنوعی می باشند , هرکدام از این طرح ها برای مکان مخصوصی و شرایط‌ خاصی‌ مناسب‌ است‌ . شما قادر خواهید بود با آگاهی‌ از این طرح ها و در نظر‌ داشتن وضعیت خود‌ , زیباترین طرح را انتخاب‌ نمایید‌ .

این تنوع‌ در طرح می تواند حاوی : چراغ‌ خواب‌ ایستاده – چراغ‌ خواب‌ رومیزی – چراغ‌ خواب‌ فانتزی‌ و … باشد‌ .

چراغ خواب رو میزی انتخابی عالی برای کودک شما

این مدل‌ دارای طرح های ساده‌ ای می باشد و در میان افراد‌ از محبوبیت‌ زیادی برخوردار است . مطابق آمار‌ فروش , چراغ‌های‌ رومیزی خواهان بسیاری دارند و به علت داشتن تنوع‌ فراوان , وزن‌ کم و اشغال‌ فضای کمتر فروش زیادی دارند.

شما قادر خواهید بود این چراغ خواب را بر روی دراور , کمد‌ و یا کناره‌ ی تخت خواب‌ کودک‌ تان قرار دهید.

 

چراغ خواب های فانتزی

همان‌طور‌ که از اسم این مدل‌ مشخص‌ است‌ , این مدل دارای طرح فانتزی‌ و اکثراً عروسکی می‌باشد‌ . شما می‌توانید‌ این طرح های فانتزی‌ را با دیگر اسباب اتاق کودک‌ تان هماهنگ‌ سازید.

اغلب برای اتاق خواب‌ کودک پسر‌ از چراغ‌های‌ با نور‌ آبی و برای اتاق خواب‌ کودک دختر‌ از‌ چراغ های با نور‌ صورتی ملایم‌ می‌شود‌ . توجه داشته باشید که شدت‌ نور‌ این مدل‌ چراغ‌ها‌ بایستی خیلی ملایم‌ باشد‌.

چراغ خواب های ایستاده

این مدل‌ چراغ‌ها‌ یکی از وسایل لوکس‌ و دکوری نیز به حساب‌ می آیند . دارای پایه‌های‌ بلند‌ می باشند و اغلب بخاطر سایز بزرگی که دارند در گوشه‌ ی اتاق قرار می گیرند.

شما قادر خواهید بود این طرح چراغ‌های‌ پایه‌ دار را در کنار سرویس‌ خواب‌ و تخت خواب‌ کودکان قرار دهید . و افزون بر روشنایی‌ از زیبایی‌ آن هم بهره‌مند شوید.

 

چراغ خواب با طرح های عروسکی

این مدل‌ دارای طرح‌های‌ عروسکی می باشند و همچنین از تنوع‌ زیادی‌ در بازار‌ برخوردار می باشند . این مدل‌ می تواند به کودکان کمک‌ نماید تا در وقت خواب‌ احساس‌ ترس‌ و وحشت‌ نداشته باشند و حس دوستانه‌ ای با چراغ‌ خود‌ داشته باشند.

ناگفته نماند که بایستی به این لیست چراغ‌ خواب‌های‌ چوبی ، پارچه ای و مینیمال را هم اضافه‌ نماییم که در واقع تفاوت‌ آن ها تنها در سازگاری‌ با محیط‌ و نیز جنس به کار‌ رفته در ساخت‌ آنها می‌باشد‌.

نکات مهم برای خرید چراغ خواب

برای خریدی مناسب و لذت بخش می توانید به نکات زیر توجه داشته باشید با ما همراه باشید.

لامپ چراغ خواب

هر چراغی با توجه‌ به طرح خود‌ , کاربرد خاص‌ به خود‌ را دارد‌ . درصورتی‌که کودک‌ شما قدرت‌ انتخاب‌ را دارد‌ , می‌توانید‌ نظر‌ او را برای تعیین و خرید‌ این کالا بپرسید و چراغی را خریداری‌ کنید‌ که باب‌ میل‌ کودک‌ تان باشد‌ تا شب‌هنگام‌ از آن نترسد. و خوابی لذت بخش و پر از آرامش داشته باشد.

 سایز و اندازه

برای خرید‌ همچنین‌ نیاز‌ است‌ که به ارتفاع‌ و سایز آن توجه داشته باشید . پیش از خرید‌ مکان و محل‌ قرارگیری را مشخص‌ کنید . دقت‌ داشته باشید بهتر‌ است‌ چراغ‌ را طوری خریداری‌ نمائید که روشن‌ و خاموش‌کردن‌ آن برای شما آسان باشد‌.

دکمه ی خاموش‌ و روشن‌ بایستی به گونه‌ ای باشد‌ که به سادگی و با یک دست قابل‌ استفاده‌ باشد‌.

 

کلاهک و نور‌ چراغ‌ :

مقدار پرتو‌ افشانی و روشنایی چراغ‌ , برای هر فردی اهمیت‌ دارد‌ . بایستی توجه‌ داشته باشید که برای اتاق خواب‌ کودک‌ نور‌ ملایم‌ با پرتو‌های‌ لطیف‌ مورد‌ پسند‌ است‌ .

در اکثر موارد چراغ‌ها‌ دارای کلاهک های خاص‌ با طراحی‌ های ویژه هستند‌ که می توانند نور‌ اتاق را به کمک‌ آن تنظیم‌ کنند .

قیمت‌ چراغ‌ها‌ برای خرید‌ چراغ‌ خواب‌ :

چراغ‌ها‌ دارای طرح ها و تنوع‌ بسیاری می باشند , شما می‌توانید‌ با تعیین کردن نیاز‌ها‌ و انتخاب‌ طرح‌ مورد‌نظر‌ خود‌ , چراغ‌ مناسبی برای کودک‌ خود‌ انتخاب‌ و خریداری‌ نمایید‌ . همه عوامل بالا , می تواند در ارزش گذاری چراغ خواب تاثیر داشته باشد.

چراغ‌ها‌ با توجه‌ به نوع‌ , اندازه‌ و ولتاژ دارای قیمت‌های‌ متفاوتی‌ هستند‌ . قبل‌ از خرید‌ نیاز‌های‌ خود‌ را مشخص‌ نمایید‌ و با توجه‌ به آن خریدی خوب‌ و درست‌ داشته باشید.

جمع بندی

حال که به پایان این مقاله رسیدیم شما با انواع و اقسام چراغ خواب های کودک آشنایی دارید و می توانید خریدی آسان و بی دغدغه داشته باشد از اینکه تا پایان با ما همراه بودید از شما متشکریم.

هرگونه سوال و پیشنهادی در رابطه با همین مقاله داشتید می توانید در قسمت کامنت های همین مقاله با ما در میان بگذارید همکاران ما در تیم پشتیبانی در سریع زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد.

منبع : Buybuybaby

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *