به این نوشته امتیاز دهید...

راهنمای خرید میز عسلی

هنگام خرید میز عسلی به چه نکاتی توجه کنیم؟ میز عسلی یکی پرکاربردترین میزها در خانه می‌باشد. سبک میز عسلی بستگی به دکورا سیون خانه شما داراست. در این مقاله تلاش کردیم برای خرید میز عسلی راهکارهایی را به شما ارائه دهیم.

در چیدمان داخلی خانه فاکتورهای مختلفی نقش دارا هستند تا فضایی دلنشین و خوشگل به وجود بیاورند که با تعیین صحیح آن‌ها می‌توان زیبایی خانه و چینش آن را دو چندان نمود. یکی این فاکتورها، سبک‌ها و گونه‌های میز عسلی می‌باشد که مکمل مبلمان و چیدمان فضای خانه و پذیرایی به شمار می‌رود.

میز عسلی به عنوان مثال اقلامی می‌باشد که در قسمت‌های گوناگون مبلمان و دکورا سیون خانه به عمل برده می‌گردد. زیبایی مبلمان فارغ از حضور میز عسلی کامل شدن نخواهد شد. در واقع میز عسلی کامل کننده مبلمان در منازل به حساب می‌آید.

به همین منظور تعیین و خرید میز عسلی بسیار دارای اهمیت می‌باشد. در خرید میز عسلی بایستی به‌این نکته دقت داشته باشید که‌این میز علاوه بر تزیین مبلمان و دکور خانه، جهت قرار دادن ظروف و پذیرایی از مهمان نیز گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد. با قرار دادن اسباب و اثاث بر روی میز عسلی موجب تروتمیز شدن فضای پذیرایی نیز خواهد شد.

خرید میز عسلی

راهنمای خرید میز عسلی و جلو مبلی

میز جلو مبلی و میز عسلی را در آغاز مبنی بر بعدها و دکورا سیون خانه و آنگاه مبتنی بر ذوق وسلیقه اشخاص مستقر در آن منزل می‌بایست گزینش و خریداری کرد. این نوع میزها در بعدها و طرح‌های متفاوت و همچنین ارزش‌های مختلف ایجاد می‌گردد.

برای فضاهای بزرگ می‌توان از میز جلو مبلی و برای فضاهایی که کوچک می‌باشند نیز می‌گردد از میز عسلی به خصوص میزهای عسلی که بصورت طبقه‌ای و یا این که پازلی می‌باشند برای اینکه فضای کمتری را اشغال نمایند به کار گیری می‌شود.

از راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی می‌شود به سه گزینه اشاره نمود؛ رنگ، فرم و بعدها استاندارد. برای خرید میز جلو مبلی و عسلی بایستی به‌این سه گزینه دقت کرد تا بتوان مطلوب‌ترین و شایسته‌ترین میز جلو مبلی و یا این که عسلی را برای خانه و مبلمان گزینش کرد. هم اکنون به نظارت هرکدام می‌پردازیم:

فرم میز

فرم میز با فرم منزل و مبلمان ارتباط بی واسطه دارد؛ در حالتی‌که فضای منزل کوچک می‌باشد هیچ گاه میز دایره‌ای صورت را پینشهاد نمی‌کنیم؛ به جهت اینکه فضای منزل را از آنچه که می‌باشد کوچکتر علامت می‌دهد. همینطور برای اینکه با فرم مبلمان هم منطبق داشته باشد از میزهای مستطیل و یا این که بیضی صورت به کارگیری فرمایید.

رنگ میز

همان طور که می‌دانید برای فضاهای کوچک می‌بایست از رنگ‌های روشن به کار گرفت؛ عامل این گزینه بخاطر این می‌باشد که رنگ‌های پرنور فضای منزل را بزرگتر نشان می‌دهد. به جز این آیتم به هنگام گزینش میز جلو مبلی و یا این که عسلی به رنگ چوب و یا این که بدنه مبلمان خویش دقت کرده و با دقت به آن‌ها یک میز متناسب با چینش منزل و مبلمان را به راحتی گزینش و نمایید.

قیمت میز عسلی

ابعاد استاندارد

پس از اعتنا به فرم و رنگ میز جلو مبلی و عسلی برای فضای منزل، هم اکنون نوبت به رعایت ابعاد استاندارد آن می‌رسد؛ استاندارد میز این می‌باشد که سطح آن ۵ سانتی متر فراتر از طول مبلمان کناری آن باشد. کلاً استاندارد طول میز جلو مبلی ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر می‌باشد.

معرفی انواع میز عسلی

درپی مقاله راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی بایستی بگوییم که میزهای جلو مبلی و عسلی از محصول‌های متعدد تشکیل شده‌اند که هر یک در طرح‌ها و رنگ‌های متعدد وجود دارا هستند؛ هر یک نیز با دقت به نوع دور و اطراف و نوع چیدمان و دکورا سیون مطلوب و قابل به کارگیری می‌باشند. میزهای جلو مبلی و عسلی از محصول‌های شیشه‌ای، چوبی، ام دی اف و فلزی درست شده‌اند.

میز عسلی چوبی

میز جلو مبلی و عسلی چوبی: مطلوب برای دکورا سیون و دکورا سیون امروزی با فضاهای بزرگ. در بعدها و طرح‌های گوناگون ساخته می‌گردد و اصالت و گرمایی خاصی را به منزل می‌بخشد.

راهنمای خرید میز عسلی

میز عسلی‌ام دی اف

به جهت تنوعی که در رنگ و طرح‌های این نوع میز جلو مبلی و عسلی وجود دارد، به راحتی برای کلیه فضاها با چیدمان و دکوراسیون متفاوت قابل به کارگیری می‌باشد.

میز عسلی شیشه‌ای

مورد مطلوب برای به کارگیری در منزل‌هایی که از فضای کوچک برای قرار دادن میز و مبلمان برخوردار می‌باشند؛ میزهای شیشه‌ای به جهت قابلیتی که دارند نور و روشنایی را از خویش منعکس کرده و فضای اتاق را بزرگ و نورانی‌تر نشان می‌دهد.

میز عسلی فلزی

فقط تعدادی از اشخاص با ذوق وسلیقه مختلف این مدل از میز جلو مبلی و عسلی را می‌پسندند.

نکات پیش از خرید میز عسلی

در پی مقاله راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی بایستی به یکسری نکته پیش از اینکه میز جلو مبلی و عسلی خویش را بخرید دقت داشته باشید؛ اولیه کاربری خویش را از میز جلو مبلی و عسلی مشخص و معلوم نمائید.

این فرمان سبب ساز می‌شود تا میز خویش را طبق معیار به کار گیری ای که از آن دارید مانند اینکه تنها بعنوان محل قرار گیری خوراکی یا این که افزون بر آن محل قرار گیری اسباب تزئینی و یا این که مجلات باشد، مشخص و معلوم فرمائید.

در نشیمن‌هایی که از فضای کوچکی برخوردار می‌باشند، قطعاً ناچار نیستید که از میز جلو مبلی به کار گیری فرمایید. به کارگیری از میزهای عسلی چندین تکه‌ای و یا این که طبقاتی شایسته‌ترین جایگزین برای میز جلو مبلی می‌باشد.

از میزها با کناره‌های مطلوب به کارگیری نمایید که به هنگام رفت و آمد به افراد یا این که کودک‌ها آسیبی وارد نشود. میزهای جلو مبلی و عسلی مبنی بر بعدها و طرح و همینطور نوع جنس از قیمت‌های متفاوتی شامل است؛ پس پیش از خرید به میزان دارایی با اعتنا به نوع میزی که در لحاظ دارید اعتنا داشته باشید.

همان گونه که گفته شد پباده سازی فرآورده میزهای جلومبلی و عسلی بسیار بزرگ و گوناگون می‌باشد. همینطور می‌توانید علاوه بر اینکه میز جلو مبلی وعسلی خویش را با مبلمان ست می‌کنید، میز تلویزیون خویش را نیز یار با آن ست کرده و چینش بسیار خوشگل و خیر و خوبی را برای خانه خویش آماده فرمایید.

جهت زیبایی بیشتر و هماهنگی عالی چیدمان و دیزاین خانه هنگام خرید میز عسلی می‌بایست به نکاتی دقت داشته باشید تا زیبایی و هارمونی چینش منزلتان دو چندان گردد.

میز جلو مبلی

ابعاد میز عسلی

اولی نکته هنگام خرید میز عسلی این می‌باشد که به سایز میز عسلی اعتنا نمایید. لازمه این عمل در لحاظ به چنگ آوردن فضای قرارگیری آن قبل از گزینش می‌باشد. شما می‌توان با در نظر گرفتن فضای قرارگیری میز عسلی خویش، گزینش خوب و کیفیت بالاتری داشته باشید.

انواع میز عسلی

میز عسلی دارنده انواع مختلفی نظیر دایره، مربع، مستطیل، مثلث و … می‌باشد که با دقت به محل قرارگیری آن می‌توانید اقدام به گزینش و خرید میز عسلی فرمایید.

به صورت نمونه در شکل نداشتن فضای کافی می‌توانید از نوع دایره میز استفاده فرمائید، چون فضای کمتری را اشغال می‌نماید و یا این که در شکل وجود فضایی در کنج خانه می‌توانید از نوع مربع یا این که مثلث استفاده فرمایید.

جنس میز عسلی

نکته دیگری که بایستی هنگام خرید میز عسلی به آن دقت کرد محصول این میز می‌باشد. میز عسلی از جنس‌های متفاوتی مانند چوب، فلز، شیشه و یا این که مخلوط دو کالا باهم ساخته می‌شوند. میزهای عسلی تشکیل شده از مال چوب راش و ام دی اف یک کدام از پرطرفدارترین متریال ها در تشکیل داد میز عسلی به شمار می‌روند.

مزیتی که چوب نسبت به بقیه جنس‌ها دارد، این می‌باشد که در قبال زمان، بسیار مقاوم می‌باشد و ظواهر زیبای خویش را از دست نمی‌دهد. حتی‌در شکل تغییر تحول ظواهر و دیرین شدن یک میز عسلی فانتزی چوبی، روش‌هایی برای ترمیم دوباره آن وجود داراست. شما می‌توانید آن را متناسب با چیدمان خانه خویش و ذوق و سلیقه فردی تعیین کنید.

طول میز عسلی

همینطور طول میز عسلی نکته دیگری می‌باشد که هنگام خرید بایستی آیتم دقت قرار گیرد. طول میز عسلی می‌بایست برابر یا این که کمتر از طول مجموعه مبل باشد که حدوداً برابر با ۶۳.۵ سانتی متر می‌خواهد شد.

در صورتیکه موفق به خرید میز عسلی با طول متناسب با مبلمان خویش نشدید، میز عسلی کوتاه خیس از مبلمان خویش تعیین نمائید. فراتر بودن میز عسلی نسبت به گروه مبل علاوه بر اینکه نامطلوب می‌باشد، قرار دادن اسباب و اثاث پذیرایی و استفاده از آن نیز دشوار می‌گردد.

میز عسلی شیک

وزن میز عسلی

وزن میز عسلی نیز گزینه مهمی می‌باشد که می‌بایست به آن اعتنا گردد. چون در هنگام جابه جایی میز عسلی در شکل معدود وزن و مدل بودن میز می‌قدرت آن را به راحتی به مکانی دیگر جابجایی بخشید. جابه جایی میز عسلی بیشتر در منازلی با متراژ معدود و فضای نادر بسیار مورد نیاز می‌باشد.

محل قرار دادن میز عسلی

می‌بایست این گزینه را نیز در لحاظ بگیرید که در شکل خرید میز عسلی و قرار دادن آن در فضایی پر رفت و آمد نباید میزی با کناره‌های تیز گزینش فرمایید. به این دلیل‌که ممکن می‌باشد هنگام عبور و مرور علی الخصوص برای خردسالان خطرناک بوده و به آنها آسیب برساند. تلاش نمائید برای این فضاها از میز عسلی با حاشیه‌های گرد و دایره‌ای به کار گیری نمائید.

منبع : Flipkart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *