۳/۵ - (۲ امتیاز)

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه از مهم‌ترین تجهیزات خانه است. برخی عوامل مانند زیبایی و گارانتی معتبر شیرآلات باکیفیت، در هنگام خرید قابل ارزیابی است.

=

شیرآلات حتی روی دکوراسیون آشپزخانه و نیز دکوراسیون داخلی منزل هم اثرگذار است پس باید به دقت انتخاب شود.

اما مواردی مانند کیفیت و استاندارد بودن مواد اولیه به‌کاررفته در تولید شیرآلات آشپزخانه، نیازمند بررسی بیشتر است. در ادامه چند فاکتور مهم که در هنگام تهیه شیرآلات باید در نظر گرفته شوند را بررسی می‌کنیم. با آئین لایف همراه باشید.

نکات مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه

یک راهنمای خرید شیرآلات آشپزخانه با فراهم آوردن چک لیستی از نکات مهم برای انتخاب شیرآلات استاندارد و باکیفیت، فرایند خرید را ساده می‌کند.

علاوه بر قیمت شیرآلات، نوع آبکاری، زیبایی، دوام و جنس شیرآلات، عواملی مانند گارانتی شیرآلات و کاربرد شیرآلات موردنظر نیز در تصمیم‌گیری تأثیرگذار است. همچنین توجه به امکان نصب آسان شیرآلات می‌تواند دردسرهای نصب را کاهش دهد.

آشنایی با انواع شیرآلات و کاربرد آن‌ها

با پیشرفت تکنولوژی، انواع شیرآلات اهرمی، کلاسیک، چشمی، پدالی، هوشمند، دیجیتال و… تولید و عرضه می‌شوند. علاوه بر این ازنظر محل نصب نیز انواع شیرآلات توکار و روکار در بازار موجود است.

همچنین شیرآلات شاوری، شیرآلات دومنظوره، فنری، و پایه‌بلند و… نیز انتخاب شیرآلات مناسب را پیچیده‌تر می‌کنند. قیمت انواع شیرآلات، کاربرد، معایب و مزایای انواع شیرآلات متفاوت است.

مثلاً شیر ظرف‌شویی فنری بلندترین علم را در میان انواع شیر ظرف‌شویی دارد، امّا شیر ظرف‌شویی شاوری می‌تواند به‌واسطه شلنگ بلند خود کل سینک را پوشش دهد. پیش از خرید شیرآلات آشپزخانه حتماً در مورد کاربرد موردنظر خود تصمیم‌گیری نمایید تا بتوانید مناسب‌ترین شیرآلات را خریداری کنید.

خرید شیرآلات باکیفیت ایرانی در بلندمدت به نفع اقتصاد خانواده است. بهتر است در هنگام خرید شیرآلات آشپزخانه استاندارد بودن آن را در نظر داشته باشید.

با توجه به نکات این راهنمای خرید شیرآلات، شیرآلات اهرمی که آبکاری مناسبی دارند و در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند، انتخاب مناسبی هستند. فراموش نکنید، شیرآلات استاندارد و باکیفیت، گارانتی معتبری نیز دارند.

تصاویر بیشتر:

منبع: Homedepot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *