۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

کیف چرم دست دوز

در زمان کنونی که ما در آن زندگی می‌کنیم همه‌چیز «دست‌ساز» نیست! در این میان کسانی هستند که می‌خواهند ارزش واقعی اشیاء را دوباره کشف کنند. این دسته به دنبال کیفیتی هستند که خاص باشد، مصنوعی نباشد و تولید انبوه نداشته باشد.

امروز به شما توضیح خواهیم داد که کیف‌های دست‌ساز چرمی (کیف چرم دست دوز) چه مزایایی دارند و چرا ارزش کیف دست دوز نسبت به چرخ دوز بیش‌تر است؟

ما هرگز از تکرار این جمله خسته نخواهیم شد:

هر کیف دست‌ساز یک آیتم منحصربه‌فرد است و هرگز مانند سایر کیف‌ها نخواهد بود. دلیل این امر این است که کیف چرمی به دست یک فرد استادکار و ماهر تولید می‌شود. درست است که تولید این نوع کیف‌ها زمان بیشتری می‌برد اما کیفیت کار نسبت به سایر کیف‌ها که توسط چرخ یا دستگاه تولید می‌شوند بهتر است.

کیف چرم دست دوز توسط صنعت‌گرانی تولید می‌شود که عاشق کار خود هستند و زمان باورنکردنی را به هر جزئیات کوچک از انتخاب مواد گرفته تا دوخت و درج تزئینات اختصاص می‌دهند. پشت هر کیف چرم دست دوز، به‌غیراز صنعتگر، طراحانی وجود دارند که تمام فانتزی خود را برای تجاری‌سازی محصولی منحصربه‌فرد و متمایز و متفاوت از بقیه به کار می‌گیرند.

به همین دلیل می‌توان گفت کیف‌های چرم دست دوزهدیه ای عالی هستند… اقلام منحصربه‌فرد… برای یک روز خاص… که شما می‌توانید با حسی عالی و لاکچری این کیف‌های چرمی را به دیگران هدیه دهید…

کیف چرم دست دوز

آیا کیف‌های چرم دست دوز گران‌تر از کیف‌های چرخ‌دوز می‌باشند؟

بسیاری بر این باورند که قیمت یک کیف چرم دست دوز بسیار گران‌تر از ارزش واقعی آناست و هنگامی‌که آن خریداری کنید انگار پول خود را هدر داده‌اید. این مطلب به‌کل اشتباه و به‌دوراز واقعیت به شمار می‌رود.

اگر شما این کیف چرم دست دوز را مستقیماً از خود سازنده خریداری کنید مطمئناً قیمت تمام‌شده آن برایتان اگر کم‌تر از یک کیف چرم صنعتی نباشد، بیشتر نخواهد بود و این حالت بسیار برای شما باصرفه است. یا اگر شما بتوانید صرف‌نظر از برند، کیفیت چرم و دوخت را تشخیص دهید، می‌توانید مابین انتخاب‌های مختلف، یک کیف چرم دست دوز لاکچری با بهترین قیمت و بهترین کیفیت انتخاب کنید. برای این‌که در این موضوع بیشتر یاد بگیرید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، پیشنهاد می‌دهیم به وبلاگ وب‌سایت چرم چوب سری بزنید:

https://charmchoob.com/mag/

ویژگی‌های بارز یک کیف خوب برای خرید

یک کیف دستی یا دوشی یا مجلسی از کنار هم قرار گرفتن قسمت‌های مختلفی به وجود می‌آید… طرح، پارچه یا چرم، دوخت با توجه به عملکرد و نوع سلیقه طراحی کنار هم یک کیف را تشکیل می‌دهند.

در کل شاید برای یک انتخاب درست بهتر باشد که در خرید کیف‌هایمان به موارد زیر توجه داشته باشیم:

تنوع رنگ

سلیقه ذات انسان است و رنگ یکی از این انتخاب‌های ذاتی است. یکی آبی و یکی قرمز دوست دارد. رنگ پرچم‌های کشورها، رنگ لباس تیم‌ها و جنگ‌ها و کل‌کل طرفداران، نشان‌دهنده اهمیت بسیار زیاد این موضوع است.

انتخاب کیف هم از این موضوع ذاتی استثناء نیست و رنگ کیف و اجزاء مختلف آن و به‌کارگیری انواع رنگ‌ها در کیف‌ها نقش بسزایی در جوامع مختلف دارد.

رنگ یکی از ویژگی‌های مهم در انتخاب کیف است. اگر رنگ مناسبی را انتخاب کنید، می‌تواند نشان‌دهنده شخصیت شما باشد. رنگ یکی از ویژگی‌های مهم هر کیف است؛ بنابراین اگر به دنبال یک کیف دستی شیک هستید، باید رنگی شیک و درخورشان خود را انتخاب کنید. رنگ می‌تواند کیف‌های شمارا جذاب‌تر و زیباتر کند.

برخی از افراد کیف‌های مشکی را دوست دارند و آن‌ها را لاکچری تر می‌خوانند، درحالی‌که برخی دیگر رنگ‌های دیگر را متمایزتر و مدرن‌تر می‌پندارند. مثلاً در خصوص کیف‌های چرمی بارنگ‌های دیگری مانند رنگ قهوه‌ای، قرمز، سبز، آبی، سفید و نارنجی نیز می‌توان مواجه شد که هرکدام مشتری خاص خود را خواهند داشت.

بنابراین می‌توان گفت که یک برند خوب فروش کیف بایستی رنگ‌های متنوعی را برای مشتریان خود ارائه دهد.

فروشگاه آنلاین چرم چوب به‌خوبی این مزیت را دارا است و شما می‌توانید در این وب‌سایت به‌راحتی بعد از انتخاب مدل کیف از بین رنگ‌های متنوع آن طرح، رنگ و طرح همگام باسلیقه خود را به‌راحتی انتخاب و سفارش دهید. پیشنهاد می‌کنیم، حتماً به این وب‌سایت سری بزنید:

https://charmchoob.com/

طراحی با مد روز

خیلی برای من جالب است که هنوز خیلی‌ها طرح‌های کلاسیک را به مدرن ترجیح می‌دهند. هنوز که هنوز است خیلی‌ها مثل من فکر می‌کنند که اگر طرحی کلاسیک باشد، مد روز نخواهد بود! اما واقعیت چیز دیگری است و این نیست که هر مدرنی به‌روز باشد و هر طرح کلاسیکی از دایره مد خارج!

صنعت مد و فشن همواره روزبه‌روز گسترده‌تر و کامل‌تر می‌شود و هر وقت که به طرح‌های مختلف برندهای برتر دنیا نگاه می‌کنی از کارولینا هررا گرفته تا زارا همه هنوز که هنوز است رشته‌هایی از کلاسیک را در طرح‌های خود می‌گنجانند. پس مد روز به کلاسیک و مدرن و پست‌مدرن بودن طراحی یک کیف ربطی ندارد. سلیقه و باب جامعه و جهان پیرامون است که مد روز را تشکیل می‌دهد.

کیف انتخابی شما هم باید طبق مد روز باشد همانند لباس‌هایی که خریداری می‌کنید. طبق مد روز که جامعه پیرامونتان آن را تشخیص داده…

کیف چرم دست دوز برند کارولینا هررا

اما چرا این مورد را بیان کردم؟

دقیقاً به موضوع بحثمان ربط دارد…

کیف چرم دست دوز دقیقاً به همین دلیل است که در دنیا هنوز لاکچری و مد روز تشخیص داده می‌شود. دقیقاً به همین دلیل است که دست دوز بودن در دنیا یک ویژگی خاص و یک حالت برند در نظر گرفته می‌شود که چرم چرخ دوز آن را ندارد. هرچند که دست دوز کلاسیک باشد و چرخ دوز مدرن. بماند که صنعت دوخت دستی هم از چرخ عقب‌تر نمانده و الآن نمونه‌های مدرن جذابی در دنیا با دست دوخته می‌شوند که کم از کار چرخ ندارند.

برای دیدن چند نمونه از این کیف‌های چرم دست دوز جذاب که با چوب تلفیق‌شده‌اند، پیشنهاد می‌دهیم حتماً به فروشگاه چرم چوب سری بزنید:

https://charmchoob.com/

دوام و کیفیت

شاید بزرگ‌ترین مزیت کیف‌های چرم دوام و کیفیت باشد که آن‌ها را از کیف‌های پارچه‌ای متمایز می‌کند.

برخلاف آنچه در جامع رواج پیداکرده، چرم طبیعی ضد آب نیست، ازقضا اگر از قسمت پشتی و دباغی‌شده چرم آب به آن نفوذ کند، استیل چرم طبیعی را به هم می‌ریزد و بعد خشک شدن ظاهری خشک و دور از آن لطافت اولیه به چرم می‌دهد؛ اما این مسئله به این معنی هم نیست که وقتی کیف چرم می‌خرید، دیگر نباید آب به آن بخورد. کیف چرم و مخصوصاً رویه آن به‌خودی‌خود دوام بیش‌تری نسبت به کیف پارچه‌ای در مقابل نفوذ آب دارد و برندهای چرم خوب هم معمولاً برای از بین بردن مشکل نفوذ آب به پشت چرم معمولاً از چندلایه چرم و قدک برای دوخت کیف‌هایشان استفاده می‌کنند که دوام و کیفیت کارشان را چندین برابر افزایش می‌دهد.

دوخت کیف چرم دست دوز

کیف‌های فروشگاه چرم چوب نیز از این مورد مستثنا نیستند و تمامی کیف‌های طراحی‌شده در این فروشگاه از چرم طبیعی باکیفیت به‌صورت چندلایه و با قدک دوخته می‌شوند و دوام و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند.

 

سازگاربامحیط‌زیست

محیط‌زیست دیگر تاب از هم ریختگی بیش از این ندارد و ما بایستی به فکر آیندگان نیز باشیم. بسیاری از اقلام صنعت مد و فشن مانند الیاف پلی استایرن و پی‌وی‌سی و… به دلیل مضر بودن برای محیط‌زیست شهرت بدی دارند. یک کیف ساخته‌شده از چرم اصل سازگاربامحیط‌زیست خواهد بود. همان‌طور که می‌دانیم چرم یکپارچه طبیعی است و برای پردازش آن از هیچ‌گونه مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود؛ بنابراین در طول ساخت آن هیچ آلاینده‌ای در جو منتشر نمی‌شود.

راحتی

کیف‌ها باید راحتی را برای کاربران فراهم کنند. سبک بودن کیف می‌تواند تا حدودی راحتی دست یا شانه‌های شمارا فراهم کند. یا این‌که یک کیف دستی می‌تواند تأثیر منفی بر روی شانه‌های شما بگذارد و وجود یک نکته ساده مثل بند آویز در یک کیف مجلسی شاید جلوی همین مورد را بگیرد؛ بنابراین می‌توان گفت راحتی یکی دیگر از عوامل و ویژگی‌های مهم در انتخاب کیف است.

جادار بودن

آیا دیده‌اید در وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلف، کیف‌ها را دسته‌بندی می‌کنند؟

  • کیف دستی
  • کیف دوشی
  • کیف کمری
  • کیف مجلسی
  • کیف اداری
  • کوله پشتی

همه این دسته‌بندی‌ها برای این است که شما کیف مناسب برای مکان موردنظر و کارایی آن را انتخاب کنید. مثلاً یک کیف اداری بایستی سبک، دم‌دستی و راحت باشد و فضای مناسبی هم برای اقلامی که لازم دارید با خود به سرکار ببرید داشته باشد.

در کل یک کیف شیک و استاندارد همیشه فضایی برای حمل برخی از لوازم ضروری مانند تلفن، کیف پول، لوازم الکترونیکی و لوازم‌آرایش دارد و جادار بودن یکی از مزایای بزرگ یک کیف به شمار خواهد آمد.

اما نکته مهم اینجاست: در تولید یک کیف خوب معمولاً از آستر مناسب در دوخت آن استفاده‌شده تا بتواند وزن اقلامی که در آن گنجانده می‌شود را تحمل کند.

شاید یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های کیف‌های تولیدشده دربرند چرم چوب همین است. تمامی کیف‌های چرم طبیعی و دست دوز چرم چوب از دولایه چرم ۱۰۰% طبیعی و یک‌لایه قدک تشکیل‌شده‌اند و این فوق‌العاده است.

 

جیب‌دار بودن

من خیلی از خانم‌ها را دیده‌ام که کیفی را به خاطر طراحی و شیک بودن آن تهیه‌کرده‌اند ولی بعد از یک مدت کوتاهی آن را کنار گذاشته‌اند و دوباره به دنبال خرید یک کیف جیب‌دار بودند!

کیف‌های زنانه باید تعداد جیب‌های مناسبی به نسبت کاربرد و طراحی آن داشته باشند. این را مطمئن باشید اگر کیف شما جیب نداشته باشد برای شما بی‌فایده خواهد بود.

مواد اولیه

مواد اولیه نقش مهمی در تولید کیف ایفا می‌کند زیرا تعیین‌کننده بسیاری از چیزها است. بسیاری از کیف‌های برند و گران‌قیمت از مخمل، پنبه خالص، کتان، چرم و یا جیر ساخته می‌شوند. اگر بخواهیم موارد دیگر را نام ببریم، بایستی به ابریشم مصنوعی، خز مصنوعی، پلی‌استر، ابریشم و ملیله اشاره‌کنیم که در ساخت کیف‌ها به کار می‌روند. هر ماده حساسیت خاص خود و مشخصه‌ها و مراقبت‌های متفاوت دارد.

چرم به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین مواد اولیه که از آن در تولید کیف‌ها استفاده می‌شود، تقریباً یکی از لاکچری‌ترین موارد است و معمولاً در دنیا کیف‌های چرمی طرفداران بیش‌تری نسبت به بقیه انواع کیف‌ها دارند.

اندازه

شاید دیده باشید بعضی‌ها یک کیف بزرگ‌تر ازآنچه استاندارد به نظر می‌رسد برمی‌دارند و مورد تمسخر بقیه قرار می‌گیرند؛ و یا شاید برایتان پیش‌آمده باشد که کیفی کوچک بردارید و بخواهید بیش‌ازحد گنجایش آن وسایل با آن جابجا کنید.

مراقب استاندارد بودن اندازه کیفی که انتخاب می‌کنید نسبت به هدف استفاده آن باشید. کیف‌های مجلسی نباید بیش‌ازاندازه کوچک و یا بزرگ باشند. بزرگ بودن کیف‌های اداری سختی و خسته شدن در محل کار را برای شما به ارمغان خواهد آورد. کیف آرایشی نباید بزرگ باشد که دست و پاگیر شود. کیف پول بایستی به‌نوعی طراحی شود که جواب‌گویی اندازه طول پول کشور شما جا داشته باشد که چپول‌هایتان تا نخورد و تعداد جای کارت و کلید موردنظر شما یا زیپ و محل موبایل در آن تعبیه‌شده باشد.

بند کیف

بند چرمی مزیت دیگری برای هر کیف دستی است که آن‌ها را قابل‌حمل‌تر می‌کند، زیرا می‌توانید آن‌ها را به شانه خود آویزان کنید یا در برخی موارد و طراحی‌های خاص به دور کمر خود ببندید. بندها می‌توانند کیف‌های شمارا زیباتر کنند. بااین‌حال، برخی از بانوان ممکن است کیف‌های بدون بند را دوست داشته باشند.

تزیینات

تزیینات از دیگر ویژگی‌های کیف‌های دستی هستند. تزئینات روی کیف‌ها می‌تواند هر چیز فانتزی را در برگیرد مانند زنجیرهای کوچک طلایی، الگوهای انتزاعی، نقش و نگا رها و یا حتی جاکلیدی‌ها و عروسک‌های کوچک آویز. به‌هرحال بانوان ریزبین و نکته‌سنج هستند و تزئینات کیف دستی را دوست دارند. تزیینات می‌توانند ظاهری رسمی به تیپ بدهند و یا آن را مدرن‌تر کنند.

دکوراسیون کیف‌ها می‌تواند کمد شمارا بسیار جذاب کند و ظاهر جدیدی به کمد شما ببخشد و تزیینات کیف‌هایتان نقش بی‌بدیلی در این مورد ایفا می‌کنند.

فروشگاه آنلاین خرید کیف چرم دست دوز چرم چوب

چرم چوب یک برند خوب صنعت چرم است و با تلفیق کردن چرم و چوب و استفاده هم‌زمان از این دو عنصر طبیعت، هنر خلاقانه ایرانی را به رخ کشیده است.

کیف‌های چرمی دست دوز موجود در فروشگاه آنلاین چرم چوب تمامی ویژگی‌هایی که در بالا ذکر کردیم را دارا می‌باشند و می‌توان به جد گفت که یک انتخاب خاطره‌انگیز را به شما هدیه خواهند داد.

پیشنهاد می‌کنیم حتماً به این وب‌سایت سری بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *