۴.۲/۵ - (۱۲ امتیاز)

اگر دنبال خرید ظروف چینی و سرویس غذاخوری بوده باشید، حتماً نام چینی مقصود را شنیده‌اید. شرکت مقصود علاوه بر ظروف چینی، ظروف چینی استخوانی و اپال نیز تولید می‌کند. در این مقاله ابتدا ظروف چینی استخوانی این شرکت را معرفی می‌کنیم، سپس ظروف آرکوپال (آکروپال) مقصود را دسته‌بندی می‌کنیم. در ادامه چند مدل از بهترین مدل‌های چینی مقصود را به شما نشان می‌دهیم و آخر کار نیز سرویس‌های چای‌خوری چینی مقصود را برسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

چینی استخوانی مقصود

چینی استخوانی مقصود همان ظروف چینی است که در ساخت آن مواد دیگری نیز به‌کاررفته‌اند. این مواد باعث می‌شوند چینی استخوانی نسبت به چینی معمولی از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار باشد. ازآنجایی‌که چینی استخوانی از مواد محکم‌تری ساخته‌شده است، معمولاً ظروف استخوانی از ظروف چینی نازک‌تر هستند. نازک‌تر بودن این ظروف به معنای ضعیف‌تر بودن آن‌ها نیست بلکه ظروف چینی استخوانی در برخی موارد لبه‌های مقاوم‌تری نسبت به ظروف چینی معمولی دارند.

نازک بودن چینی استخوانی مقصود به معنای سبک‌تر بودن آن از دیگر ظروف چینی مقصود هست. ازلحاظ شفافیت نیز چینی استخوانی شفاف‌تر هست. معمولاً از چینی استخوانی در فر استفاده نمی‌شود.

ظاهر این مدل ظروف مقصود بسیار لطیف و شیک هست.

جالب است بدانید تمامی مدل‌های چینی استخوانی شرکت مقصود در پیکره‌های برگی شکل دو لبه پیاده‌سازی شده‌اند. در ادامه چند مدل چینی استخوانی را برسی می‌کنیم. همچنین شما را در خرید چینی مقصود راهنمایی می‌کنیم.

چینی مقصود طرح 5
چینی مقصود طرح ۵

چینی مقصود طرح ۵

طرح‌های آبی فیروزه‌ای توانسته‌اند چینی مقصود طرح ۵ را به یکی از خوش‌رنگ‌ترین مدل‌ها تبدیل کنند. یکی دیگر از زیبایی‌های این مدل خط طلایی پهنی است که به فاصله تقریباً ۲ سانتی‌متر از لبه‌ها رسم شده است. این مدل یکی از سرویس‌های ۲۶ پارچه شرکت مقصود هست.

چینی استخوانی مقصود طرح ۳

یکی دیگر از بهترین مدل‌های چینی مقصود، مدل استخوانی طرح ۳ است. چینی مقصود طرح ۳ شادابی و نشاط را به خانه شما می‌آورد. گل‌های آفتابگردان پررنگ هورا با طرح‌های بدون رنگ در پس‌زمینه، ظروف زیبایی را شکل داده‌اند. از دیگر ویژگی‌های این مدل خط سبزرنگ دور ظروف است که نقش را طبیعی‌تر می‌کند. این ظروف نیز در قالب سرویس ۹۶ پارچه به فروش می‌رسند.

طرح بیشتر مدل‌های چینی مقصود به شکل گل‌های ریز یا درشت هست. چینی استخوانی مقصود طرح ۳ نیز همین‌طور هست. یک مدل چینی با طرح گل که لبه‌های آن با نوار طلایی زیبایی پوشانده شده است. این مدل به‌صورت سرویس ۹۶ پارچه در بازار موجود است.

ظروف اوپال چینی مقصود

ظروف اوپال چینی مقصود در ۴ طرح مختلف تولید می‌شوند. طرح‌های گرد کلاسیک، گلبرگ طلایی، نیلوفری و آرکوپال (آکروپال) مقصود ازجمله آن‌ها هستند. تمامی این مدل‌ها ارزش خرید بالایی دارند.

اوپال گرد چینی مقصود
اوپال گرد

اوپال گرد یکی از طرح‌های ساده و کلاسیک ظروف چینی مقصود است. برخلاف سایر مدل‌ها لبه‌ها آن کاملاً ساده و بدون ابزار هست. این مدل را با نام ژوپیتر نیز می‌شناسند. طرح کلی آن شامل یک گل در یک‌طرف ظرف هست. سرویس ژوپیتر چینی مقصود به‌صورت ۲۶ پارچه فروخته می‌شود.

اوپال گرد چینی مقصود مدل گلبرگ طلایی
اوپال گرد- مدل گلبرگ طلایی

یکی دیگر از ظروف اوپال چینی مقصود مدل گلبرگ طلایی است. یک سرویس ۲۶ پارچه با گلبرگ‌های طلایی و خاکستری زیبا که نظر خیلی‌ها را جلب کرده است. طرح‌های این مدل در یک سمت از ظروف رسم شده‌اند.

اوپال گرد چینی مقصود مدل گل نیلوفری
اوپال گرد – مدل گل نیلوفری

اگر به دنبال یک سرویس ۲۶ پارچه با طرح گل‌های نیلوفری آبی و صورتی هستید، چینی مقصود مدل نیلوفری را انتخاب کنید. زیبایی این ظروف به طرح‌های آن هست. گل‌هایی آبی آن کمی پررنگ‌تر ازگل‌های صورتی کشیده شده‌اند تا رنگ آبی‌رنگ قالب در آن باشد. البته طرح این مدل نیز همانند مدل قبلی در یک سمت ظروف هست و خطی در لبه‌ها نیست.

آیروپال مقصود
آیروپال مقصود

آخرین‌مدل ظروف اوپال مقصود مدل آیروپال هست. این آرکوپال (آکروپال) مقصود با استفاده از فناوری نانو ساخته می‌شود. بعلاوه اینکه پخت در دمای ۷۰۰ درجه سانتی‌گراد این ظروف را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید چینی مقصود تبدیل می‌کند. چراکه می‌توانیم از آن‌ها با خیال راحت در ماکروویو استفاده کنیم و حتی شستن آن‌ها را در ماشین ظرف‌شویی انجام دهیم. این مدل به‌صورت مربعی با فیلت در لبه‌ها طراحی‌شده است. نقش روی آن نیز دو درخت صورتی و سبز هست که درخت صورتی کمی بزرگ‌تر است.

چینی مقصود

پس از برسی ظروف چینی استخوانی و اپال، نوبت به برسی نکات خرید چینی مقصود می‌رسد. در ادامه مطلب می‌خواهیم ۱۱ مدل از بهترین مدل‌های چینی مقصود را به شما نشان بدهیم. امکان خرید تمامی هر ۱۱ مدل از سایت شرکت مقصود میسر نیست اما می‌توانید تمامی این مدل‌ها را به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم از بازار خریداری کنید.

چینی مقصود مدل آناشیدا فیروزه‌ای
مدل آناشیدا فیروزه‌ای

۱. چینی مقصود مدل آناشیدا فیروزه‌ای

این مدل ظروف چینی مقصود یک سرویس ۲۶ پارچه فیروزه‌ای زیبا است. ظاهر آناشیدا فیروزه‌ای کمی مربعی هست و گل‌های آبی سایز متوسط یک لبه آن را پوشانده‌اند. با توجه به‌سادگی و زیبایی آن، می‌توان در مصارف روزمره از این ظروف استفاده کرد.

چینی مقصود مدل دورسفید
چینی مقصود مدل دورسفید

۲. چینی مقصود مدل دورسفید

چینی مقصود مدل دورسفید یک انتخاب مناسب برای مهمانی‌ها و مراسم‌های کوچک مناسب هست. نوار طلایی نازک دور آن در کنار ظاهری کاملاً گرد، سبکی خاص را پدید آورده است. همان‌طور که از نام این ظروف نیز پیداست رنگ آن‌ها سفید هست. اگر قصد خرید این ظروف را دارید می‌توانید از سرویس چای‌خوری دانمارکی نیز در کنار آن استفاده کنید.

چینی مقصود مدل دافنیس
مدل دافنیس

۳. چینی مقصود مدل دافنیس

شرکت مقصود مدل دافنیس را در دو طرح صورتی و طلایی ساخته است. چینی مدل دافنیس صورتی‌رنگ و کمی مربعی شکل هست. همچنین گل‌های صورتی و بدون رنگ در دو لبه ظروف مشاهده می‌شوند. مدل طلایی دافنیس نیز گل‌های زیبایی دارد. در این مدل گل‌ها غیرواقعی اما جذاب هستند. لبه‌ها دندانه‌ای هستند و طرح‌های قرمز و نارنجی مارپیچ در سمت دیگر کشیده شده‌اند. بازهم شاهد نبود خط در دور چینی مقصود هستیم.

چینی مقصود ماریا گلد
ماریا گلد

۴. چینی مقصود ماریا گلد

طرح‌های سیاه‌وسفید گل‌های کارتونی زیبایی را روی چینی مقصود ماریا گلد به وجود آورده‌اند. بااینکه بازهم لبه‌ها بدون خط هستند اما ابزار دور ظروف آن را پوشانده است. یک مدل دیگر نیز از ماریا گلد ساخته‌شده است که در آن لبه‌ها طرح شاخه گندم دارند. در این مدل ظروف چینی مقصود لبه‌ها طرح‌های شلوغی دارند اما وسط ظروف یا ساده است یا یک گل زیبا آبی صورتی آن‌ها را پرکرده است.

چینی مقصود طرح کوئین
طرح کوئین

۵. چینی مقصود طرح کوئین

اگر از طرح دافنیس صورتی خوشتان آمده است اما دوست دارید گل‌ها کمی بزرگ‌تر باشند مدل کوئین را برسی انتخاب کنید. البته باید در نظر داشته باشید که کوئین به‌صورت کاملاً گرد با لبه بدون نوار طراحی‌شده است. یکی از جذابیت‌های این مدل چینی کم‌رنگ‌تر بودن طرح یک لبه نبست به لبه دیگر هست.

چینی مقصود همایون
طرح همایون

۶. چینی مقصود همایون

شرکت مقصود معمولاً سرویس‌ها ۲۶ پارچه را به بازار معرفی می‌کند، اما در چینی مقصود همایون ما شاهد یک سرویس ۸۰ پارچه هستیم. سرویسی که ۱۲ عدد بشقاب و ۳ عدد دیس دارد. این مدل به‌صورت کاملاً گرد با دو دایره طلایی دور ظروف طراحی‌شده‌اند؛ که یکی از دایره‌ها در لبه و دیگری در محل فرورفتگی‌ها هست.

۷. چینی مقصود فیروزه‌ای

در رنگ‌های فیروزه‌ای شرکت مقصود به‌اندازه کافی محصول دارد. این مدل یک طرح خیلی شلوغ برگرفته از طرح‌های اسلامی هست. ویژگی بارز آن تقارن بسیار زیبا حول وسط ظروف هست. همچنین یک خط فیروزه‌ای در لبه‌ها به زیبایی آن افزوده است. از این مدل به‌عنوان ظروف تزئینی هم استفاده می‌شود.

چینی مقصود سپنتا پلاتین
سپنتا پلاتین

۸. چینی مقصود سپنتا پلاتین

یکی از متفاوت‌ترین طرح‌های چینی در بازار مدل‌های ۱۲ ضلعی هست. چینی مقصود سپنتا پلاتین نیز همین‌گونه است. ظروفی مناسب مصارف روزمره و حتی مهمانی‌ها که یک لبه‌های آن ابزار خورده است. شرکت مقصود در لبه‌های این چینی از رنگ نقره‌ای استفاده کرده است. نکته قابل‌توجه در مدل سپنتا پلاتین این است که آن را می‌توان با ماشین ظرف‌شویی شست.

چینی مقصود مونترال پلاتین
مونترال پلاتین

۹. چینی مقصود مونترال پلاتین

شرکت مقصود مدل مربعی لبه گردی به نام مونترال پلاتین را نیز ساخته است. مدل که در آن‌یک شاخه گل کشیده در دو لبه قرار دارد. رنگ قالب نیز مشکی هست. در کنار آن از رنگ نقرهٔ استفاده‌شده است. رنگ‌بندی زیبا این ظروف آن‌ها را به یکی از بهترین مدل‌های چینی شرکت و برند مقصود تبدیل کرده است. سرویس ۶ نفره آن ۴۱ پارچه است که ۶ پارچه آن بشقاب هستند.

۱۰. چینی مقصود میشل پلاتین

میشل پلاتین همان مدل مونترال پلاتین است که لبه‌های آن گردتر هستند. طرح آن نیز کمی خلوت‌تر هست. دو خط منحنی در یک لبه و دو منحنی کوچک‌تر در دو لبه دیگر کشیده شده‌اند. خط دور این ظروف مقصود نقره‌ای است. سرویس ۶ نفره این مدل نیز ۴۱ پارچه دارد.

چینی مقصود نگارین
نگارین

۱۱. چینی مقصود نگارین

مدل نگارین لبه‌های آبی خاصی دارد. دورتادور آن را خطوط مشکی کم‌رنگ گرفته است. رنگ این مدل فیروزه‌ای است و طرح‌های روی آن از نظم فوق‌العاده‌ای برخوردارند.

سرویس‌های چای‌خوری

سرویس‌های چای‌خوری دسته‌ای دیگر از محصولات شرکت مقصود هستند. در این مقاله قصد داریم ۵ مدل از پرفروش‌ترین چای‌خوری‌های مقصود را به شما معرفی کنیم. هدف ما در این مقاله راهنمایی شما عزیزان در خرید هرچه آسان‌تر این سرویس‌ها هست.

سرویس چای‌خوری دانمارکی چینی مقصود
سرویس چای‌خوری دانمارکی

۱. سرویس چای‌خوری دانمارکی

سرویس چای‌خوری دانمارکی این برند محبوب سرویس غذلخوری ایرانی یک سرویس ۱۲ پارچه هست. در این مدل ۶ عدد فنجان و ۶ عدد نعلبکی وجود دارد. این سرویس ظاهری ساده اما جذاب دارد. لبه‌های فنجان و نعلبکی‌ها یک نوار طلایی کشیده شده است که ظاهر آن را زیباتر کرده است. کیفیت این محصول در حد محصولات صادراتی است و می‌توان آن را با ماشین ظرف‌شویی شست.

سرویس چای خوری چینی مقصود رویال خط طلا
سرویس چای خوری رویال خط طلا

۲. سرویس چای خوری رویال خط طلا

این سرویس ۱۲ پارچه دارد. نسبت به مدل قبلی دسته‌های فنجان‌ها کشیده‌تر هست. خط طلایی دور لبه‌ها نیز کمی بزرگ‌تر شده‌اند. اندازه هر فنجان ۸۸۶ و قطر نعلبکی‌ها ۱۴ سانتی‌متر هست. علاوه بر اینکه مدل رویال در برابر شستشو با ماشین ظرف‌شویی مقاوم است، می‌توان در ماکروویو هم از آن استفاده کرد.

سرویس چای‌خوری چینی مقصود مدل ZM111
سرویس چای‌خوری مدل ZM111

۳. سرویس چای‌خوری مدل ZM111

طرح کلی سرویس چای‌خوری ZM111 با مدل‌های قبلی متفاوت است. لبه‌های بالایی فنجان‌ها همچنان گرد است اما قسمت میانی آن‌ها دیگر ساده نیست. فرورفتگی‌های متوالی بدنه این فنجان‌ها را تغییر داده است. علاوه بر این‌ها در مدل ZM111 دو نوار طلایی رسم شده‌اند. یکی از نوارها در لبه و دیگر باکمی فاصله نسبت به لبه کشیده شده است. این سرویس مقصود نیز ۶ نفره ۱۲ پارچه است.

ست فنجان و نعلبکی چینی مقصود مدل FN022
ست فنجان و نعلبکی مدل FN022

۴. ست فنجان و نعلبکی مدل FN022

شاید محبوب‌ترین سرویس چای‌خوری شرکت مقصود سرویس FN022 باشد. یک سرویس ساده با خط‌های طلایی پهن که در لبه‌ها کشیده شده است. این مدل هم در برابر ماشین ظرف‌شویی مقاوم هست هم در برابر ماکروویو. ازلحاظ اندازه نیز سرویس FN022 فنجان‌های بزرگ‌تری دارد. اندازه هر فنجان این سرویس ۱۱۹۷ سانتی‌متر هست.

سرویس چای‌خوری چینی مقصود مدل نیلوفر
سرویس چای‌خوری چینی مقصود مدل نیلوفر

۵. سرویس چای‌خوری مدل نیلوفر

سرویس نیلوفر یکی از کامل‌ترین سرویس‌های چای‌خوری بازار هست. در این مدل ۱۷ پارچه یا ظرف مختلف وجود دارد. ۶ عدد فنجان، ۶ عدد نعلبکی، یک قوری و یک ظرف شکر ظروف این سرویس هستند. ای این سرویس می‌توانید در ماکروویو و ماشین ظرف‌شویی استفاده کنید. رنگ آبی نیلوفری این سرویس زیبایی آن را چندین برابر کرده است.

قوری چینی مقصود
قوری چینی مقصود

 قوری چینی مقصود

از دیگر محصولات شرکت مقصود قوری‌های تکی هست. قوری چینی مقصود مدل‌های مختلفی دارد اما ما در اینجا دو مدل از بهترین مدل‌های آن را آورده‌ایم. قوری‌های مدل ۱۳۰ و ۱۳۲ شرکت مقصود از پرفروش‌ترین مدل‌های این شرکت هستند. به‌طورکلی قوری‌های شرکت مقصود جنس خوبی دارند. درب تمامی آن‌ها با دقت بالایی ساخته‌شده است درنتیجه هنگام ریختن چای یا دم‌نوش از داخل آن چیزی به بیرون نمی‌ریزد.

در مدل ۱۳۰ ظاهر گرد قوری در کنار رنگ‌بندی کامل آن توانسته محصولی پرفروش را بسازد. در این مدل دسته قوری کمی بزرگ ساخته‌شده است تا در هنگام ریختن چای یا دم‌نوش دست ما را اذیت نکند. قوری مدل ۱۳۰ در ارتفاع ۱۲ سانتی‌متر و قطر ۸.۵ سانتی‌متر طراحی‌شده است. بیشتر علاقه‌مندان به این قوری آن را یک قوری خوشگل و جمع‌وجور می‌دانند.

مدل بعدی کد ۱۳۲ هست. یکی دیگر از قوری‌های شرکت مقصود که سفیدرنگ هست. دورتادور این قوری خط طلایی زیبایی کشیده شده است. قطر کف این مدل ۸ سانتی‌متر هست.

همان‌طور که مشاهده کردید در این مقاله بعد از معرفی چینی‌های استخوانی و اپال شرکت مقصود، ۱۱ مدل از بهترین مدل‌های چینی های شرکت و برند محبوب مقصود را به شما نشان دادیم تا خرید راحت‌تری را داشته باشید. در ادامه ۵ مدل سرویس چای‌خوری پرفروش بازار را آوریم. در آخر نیز دو مدل قوری بانمک را به شما معرفی کردیم. قوری‌هایی که رنگ‌بندی‌های کاملی دارند.

اگر سرویس در این مقاله جامانده است که شما دوست داشتید ما به آن بپردازیم، می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید تا در مطالب بعدی برسی کنیم. از اینکه تا انتهای این مقاله با ما بودید سپاسگزاریم.

5 thoughts on “راهنمای خرید چینی مقصود +[معرفی ۱۱ مدل چینی مقصود برتر که حتما باید بشناسید]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *