۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

اغلب ما عطرهای اصل را از اینترنت می خریم ولی در این میان کلاهبرداری عطر است که باعث ضرر ما می شوند در این مقاله نکاتی را می گوییم که می توانید با رعایت آنها خرید مطمئنی داشته باشید.

عطرها اگرچه مورد علاقه همه هستند، اما ارزان ترین لوازم آرایشی نیستند و به همین دلیل باید با دقت خاصی به خرید آنها بپردازیم.
معمولا ما با وسوسه شدن بدلیل قیمت پایین برخی از عطرها خریدمان را انجام میدهیم، و از راهنمایی های فروشگاه‌ها استفاده میکنیم که متأسفانه استفاده از خدمات آنها اغلب با خطرات زیادی همراه است.  در اره بخوانید:چگونه از خود در برابر مشاوره های غیرتخصصی محافظت کنید؟

 

چرا در خرید اینترنتی به کلاهبرداری عطر باید دقت کنیم؟

بسیاری از فروشگاه های آنلاین قیمت های بسیار رقابتی عطر را ارائه می دهند . متأسفانه بارها و بارها اتفاق می‌افتد که کیفیت آن‌ها بسیار پایین است بنابراین هنگام خرید آنلاین باید نهایت دقت را به خرج دهید.

کلاهبرداری عطر
کلاهبرداری عطر

شایع ترین خطرات کلاهبرداری عطر چیست؟

• محصولات تقلبی : هنگام سفارش محصولات از فروشگاه های تایید نشده، اغلب از اصل نبودن لوازم آرایشی دریافتی شکایت می کنیم. این نوع خرید نه تنها برای ما هدر دادن پول است، بلکه می تواند با عواقب ناخوشایندی نیز همراه باشد.

یک نکته ای که به ان توجه نمی کنیم این است که اگر وارد کشوری شویم که به طور فعال با تقلبی با تقلبی مبارزه می کند، در معرض خطر گرفتن عطر توسط گمرک خواهیم بود. نمایندگان آن برند نیز این امکان را دارند که ما را جریمه کنند.

• مراقب کلاهبرداران باشید: پیش می‌آید که فروشندگان کلاهبردار به ارسال عطرهای تقلبی برای مشتریان بسنده نمی‌کنند. برخی از آنها عمدا از تحویل کالا به ما خودداری می کنند و پس از دریافت وجه به سادگی ناپدید می شوند.

• از دست دادن پول: در بدترین حالت، خریدهای آنلاین شما ممکن است تمام پول حسابتان را از دست بدهد. چگونه ممکن است؟ خوب، هنگام پرداخت برای سفارش، ما به صفحه سیستم پرداخت تقلبی هدایت می شویم که به لطف آن مجرمان تمام وجوه ما را به حساب خود منتقل می کنند.

در خرید آنلاین کلاهبرداری عطر به این نکات دقت کنید!

با وجود ترفندهای کلاهبرداران، خرید آنلاین می تواند واقعاً ایمن باشد. فقط باید چند قانون ساده را دنبال کنید

هنگام خرید آنلاین چه نکاتی را باید به خاطر بسپارید؟

• نظرات کاربران : قبل از تصمیم به خرید عطر در یک فروشگاه اینترنتی خاص، اجازه دهید ابتدا بررسی کنیم که سایر کاربران چگونه به آن امتیاز داده اند. بیایید در اینترنت به دنبال نظراتی در مورد آن بگردیم و از دوستان بپرسیم که آیا تا به حال از خدمات آن استفاده کرده اند یا خیر. اگر پس از تجزیه و تحلیل کامل، مشخص شد که یک شرکت معین قابل اعتماد است، می توانیم بدون ترس از طریق آن خرید انجام دهیم.

 

پیشنهاد مطالعه:          راهنمای خرید ۱۱ مدل چینی مقصود؛ طرح و ظرافت خاص طرح‌های ایرانی

 

• عقل سلیم :

هنگام خرید عطر در اینترنت، تحقیق کردن از همه مهمتر است. ما هرگز نباید در مورد محصولات انتخاب شده تصمیم گیری احساسی کنیم – همیشه در مورد آنچه به دنبال آن هستیم با دقت فکر کنید و بررسی کنید که آیا فروشگاهی که بازدید می کنیم شهرت خوبی دارد یا خیر.

 

• هوشیاری:

در مناسبت های خاص و تخفیف های بالا گرفتار نشویم. اغلب اتفاق می افتد که شرکت هایی که این نوع تخفیف را ارائه می دهند غیرقابل اعتماد هستند.

سایت های مطمئن شمارا به درستی راهنمایی می‌کنند یکی از این سایت‌ها، سایت آره است که به راحتی می‌توانید از راهنمایی های این سایت استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *